Kolednická soutěž

30. prosince 2021 Staňte se reportéry Tříkrálové televize. Natočte reportáž z koledování a vyhrajte hodnotné ceny od firmy T-Mobile.

Po roční pauze vyhlašuje Tříkrálová sbírka opět soutěž pro koledníky, tentokrát prostřednictvím sítě Instagram. Po minulé online koledě se nemůžeme dočkat, až uvidíme tři krále v akci! Proto vyzýváme kolednické skupinky, aby natočily reportáže a vstupy z koledování. 

Fantazii se meze nekladou – nacvičte úsměvy a natočte živý vstup do Tříkrálové televize. Jako improvizovaný mikrofon může posloužit třeba vařečka nebo obyčejný rohlík… Natočte se, jak koledujete, a nezapomeňte vše řádně okomentovat. Chceme slyšet, kde všude zní tříkrálová koleda. Vytvořme společně kolednické zpravodajství – King’s News z celé republiky.

Svá videa nahrávejte do příběhu (insta story) na svém účtu na Instagramu. Dejte follow na profil Tříkrálové sbírky @trikralova_sbirka, a především jej ve svém „storíčku“ řádně označte! Pokud nás ve videu neoznačíte, nemůžeme vaši reportáž do soutěže zařadit, protože ji nenajdeme. Podmínkou účasti je také veřejný profil. Bude-li vaše video delší než 15 sekund a rozdělí se do více stories, musíte nás označit v každém z nich. My potom váš příběh nasdílíme a uložíme na profil Tříkrálové sbírky.

Trikralove reportaze

Videa můžete zveřejňovat od začátku koledování až do 17. ledna. Soutěžní příspěvky potom vyhodnotí tříčlenná porota ve složení hlavní koordinátorka Tříkrálové sbírky Gabriela Víšová, generální sekretář Charity Česká republika Jakub Líčka a duchovní asistent Charity, pater Juan Bautista Ignacio Provecho López. Vítěze vyhlásíme v pondělí 31. ledna. Autoři tří nejlepších videí budou odměněni cenami, které do soutěže věnuje náš hlavní partner společnost T-Mobile.

T-Mobile_logo_symbol

Pravidla soutěže

Podrobná pravidla a podmínky soutěže naleznete zde. Účastí v soutěži potvrzujete znalost  těchto pravidel a souhlas s těmito pravidly.

Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována, vyhodnocována ani spravována provozovatelem sociální sítě Instagram (společnost Meta Platforms, Inc.). Provozovateli Instagramu nevznikají ve spojení s touto soutěží žádné závazky ani povinnosti vůči účastníkům soutěže. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěže musí být adresovány organizátorovi, nikoliv provozovateli sítě Instagram.