Tříkrálový koncert

Tříkrálový koncert – neděle 9. ledna 2022 od 18 hod. na ČT1

Tradiční Tříkrálový koncert  je poděkováním našim koledníkům, partnerům i všem dárcům a příznivcům. Koncertem tradičně provází Martina Kociánová a Jan Čenský.  Koncert přináší zábavu, živé hudební výstupy a také reportáže o tom, jak peníze z Tříkrálové sbírky pomáhají.  Novinkou ročníku 2022 byli moderátoři v zákulisí, o dobrou zábavu a vtipné komentáře se postarají Michal Isteník a Jakub Uličník, herci z  Městského divadla Brno. V průběhu přímého přenosu bylo prostřednictvím dárcovským sms na sbírku vybráno 1 069 044 Kč. Děkujeme.  Záznam koncertu ZDE.

DMS KOLEDA 30 nebo DMS TRV KOLEDA 30
DMS KOLEDA 60 nebo DMS TRV KOLEDA 60
DMS KOLEDA 90 nebo DMS TRV KOLEDA 90
Na číslo: 87 777
Více na www.darcovskasms.cz. 

Tata Bojs

Zakládajícími členy pražské alternativní kapely jsou Mardoša a Milan Cais, ve stálé sestavě hrají i Vladimír Bár, Dušan Neuwerth a Jiří Hradil. Jejich Nanoalbum získalo v roce 2004 čtyři Zlaté anděly. V roce 2020 vydali zatím své poslední album - Jedna nula. Tata Bojs jsou pověstní svou hravostí a jedinečnou radostnou atmosférou na koncertech.  

Tata Bojs

Petr Bende

Je skladatel, textař a multiinstrumentalista. Hraje na kytaru, bicí i foukací harmoniku. Proslavila jej soutěž Česko hledá superstar, kde jej diváci svým hlasováním dostali až na stříbrnou pozici. Petr Bende byl nominován také na prestižní ocenění Anděl v kategorii Objev roku.

Petr Bende

Ondrášek

Dětské taneční studio Ondrášek je proslulé lidovým tancem zaměřeným na české, moravské a slovenské regiony. Často jde o hudebně-taneční vystoupení, někdy doplněná i pěveckými čísly. Ondrášek sdružuje děti se zájmem o tanec, zpěv a hudbu ve věku 5-18 let. 

Ondrášek

Lenka Nová

Lenka Nová je zkušenou vypravěčkou příběhů s nezaměnitelným podmanivým hlasem. Někdejší frontmanka Laury a jejích tygrů a později interpretka řady textů Michala Horáčka nyní spojila síly s vynikajícími hudebníky Petrem Maláskem (piáno) a Josefem Štěpánkem (kytara). Tato spolupráce slibuje nezapomenutrelný hudební zážitek.

Lenka Nová

Předchozí ročníky můžete zhlédnout v archívu České televize:

 

Partneři