Tříkrálový koncert

Tříkrálový koncert – neděle 10. ledna 2021 od 18 hod. na ČT1

Tradiční Tříkrálový koncert  je poděkováním našim koledníkům, partnerům i všem dárcům a příznivcům. Koncertem provází Martina Kociánová a Jan Čenský.  Koncert přinesl zábavu, živé hudební výstupy a také reportáže o tom, jak peníze z Tříkrálové sbírky pomáhají.  Během koncertu bylo pomocí dárcovských sms vybráno 2 163 861  Kč. Děkujeme.

Koncert je možné shlédnout na webu České televize.

Tříkrálový koncert – neděle 10. ledna 2021 od 18 hod. na ČT1

Pokáč

Písničkář a textař Jan Pokorný alias Pokáč se dostal do povědomí veřejnosti jako textař zpěváka Voxela. Patří mezi první české interprety propagující svou tvorbu na Youtube. Jeho písně jsou známé ironií, sarkasmem a nadsázkou. Pokáčovo debutové album Vlasy získalo ocenění Zlatá deska. Na kontě už má i druhé album Úplně levej. 

Pokáč

VOXEL & Spol

Voxel je folk-popový zpěvák a písničkář. Výčet hudebních nástrojů, které ovládá, je nepřeberný. Zahrává si i se svým hlasem, který pomocí modulačních efektů mění k nepoznání. Od roku 2019 hraje s hudebním uskupením „VOXEL & Spol“ ve složení: Václav Lebeda – Voxel (hlavní zpěv, akustická kytara, mandolína), Cágo (baskytara, vokály), Dominik Kopečný (bicí, vokály) a Jamie Oswald Skácelík (akustická kytara, ukulele, vokály).

VOXEL & Spol

Michal Hrůza a KAPELA HRŮZY

Zpěvák, skladatel a textař Michal Hrůza se pohybuje na české hudební scéně už více než dvacet let. Léta byl frontmanem skupiny Ready Kirken, pro kterou složil a napsal více než padesát písní a textů. V roce 2006 se vydal na sólovou dráhu a poté založil Kapelu Hrůzy. Dosud s ní vydal tři studiová alba.

Michal Hrůza a KAPELA HRŮZY

Alena Antalová

Alena Antalová je slovenská divadelní a televizní herečka. Je hlavní hvězdou Městského divadla Brno, kde působí na hudební i činoherní scéně. Za titulní roli ve hře Mistr a Markétka získala cenu Thálie. Nazpívala sólové party k filmu Kytice a zahrála si v seriálech Četnické humoresky a Pojišťovna štěstí.

Alena Antalová

Předchozí ročníky můžete zhlédnout v archívu České televize:

 

Partneři