Tříkrálový koncert

Tříkrálový koncert – neděle 9. ledna 2022 od 18 hod. na ČT1

Tradiční Tříkrálový koncert  je poděkováním našim koledníkům, partnerům i všem dárcům a příznivcům. Koncertem provází Martina Kociánová a Jan Čenský.  Koncert přináší zábavu, živé hudební výstupy a také reportáže o tom, jak peníze z Tříkrálové sbírky pomáhají.  Novinkou ročníku 2022 budou moderátoři v zákulisí, o dobrou zábavu a vtipné komentáře se postarají Michal Isteník a Jakub Uličník, herci z  Městského divadla Brno. Během koncertu můžete podpořit Tříkrálovou sbírku zasláním dárcovské DMS.

DMS KOLEDA 30 nebo DMS TRV KOLEDA 30
DMS KOLEDA 60 nebo DMS TRV KOLEDA 60
DMS KOLEDA 90 nebo DMS TRV KOLEDA 90
Na číslo: 87 777
Více na www.darcovskasms.cz. 

Tatabojs

Zakládajícími členy pražské alternativní kapely jsou Mardoša a Milan Cais, ve stálé sestavě hrají i Vladimír Bár, Dušan Neuwerth a Jiří Hradil. Jejich Nanoalbum získalo v roce 2004 čtyři Zlaté anděly. Letos mají na kontě už své 18. album - Jedna nula. Tatabojs jsou pověstní svou hravostí a jedinečnou radostnou atmosférou na koncertech.  

Tatabojs

Petr Bende

Je skladatel, textař a multiinstrumentalista. Hraje na kytaru, bicí i foukací harmoniku. Proslavila jej soutěž Česko hledá superstar, kde jej diváci svým hlasováním dostali až na stříbrnou pozici. Bende byl nominován také na prestižní ocenění Anděl v kategorii Objev roku.

Petr Bende

Ondrášek

Dětské taneční studio Ondrášek je proslulé lidovým tancem zaměřeným na české a slovenské regiony. Často jde o hudebně-taneční vystoupení, někdy doplněné i pěveckými čísly. Ondrášek sdružuje děti se zájmem o tanec, zpěv a hudbu ve věku 5-18 let. 

Ondrášek

Lenka Nová

Lenka Nová je zkušenou vypravěčkou příběhů s nezaměnitelným podmanivým hlasem. Někdejší frontmanka Laury a jejích tygrů a později interpretka řady textů Michala Horáčka nyní spojila síly s vynikajícími hudebníky Petrem Maláskem (piáno) a Josefem Štěpánkem (kytara). Toto spojení slibuje nezapomenutelný hudební zážitek.

Lenka Nová

Předchozí ročníky můžete zhlédnout v archívu České televize:

 

Partneři