Tříkrálový koncert

Tříkrálový koncert – neděle 8. ledna 2023 od 18 hod. na ČT1

Tradiční Tříkrálový koncert  z Městského Divadla Brno, který je poděkováním našim koledníkům, partnerům i všem dárcům a příznivcům, přinesl sbírce 1 526 790Kč. Děkujeme.

Koncertem diváky provedli Martina Kociánová a Jan Čenský.  Koncert přinesl živé hudební výstupy a také reportáže o tom, jak peníze z Tříkrálové sbírky pomáhají.

Koncert byl vysílán v přímém přenosu v neděli 8. ledna od 18. hodin na ČT1, záznam koncertu zde.

DMS KOLEDA 30 nebo DMS TRV KOLEDA 30
DMS KOLEDA 60 nebo DMS TRV KOLEDA 60
DMS KOLEDA 90 nebo DMS TRV KOLEDA 90
DMS KOLEDA 190 nebo DMS TRV KOLEDA 190

Na číslo: 87 777
Více na www.darcovskasms.cz. 

Hana Holišová, doprovod NewTime 7

Hana Holišová je česká zpěvačka a herečka, držitelka Ceny Thálie pro rok 2012. Narodila se do rodiny dirigenta Evžena Holiše a sólistky Hany Horké. Absolvovala studium činoherního herectví na brněnské JAMU. Je vítězkou první řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Divákům zazpívá píseň Depeše.

Hana Holišová, doprovod NewTime 7

Adam Mišík

Zpěvák, skladatel a herec Adam Mišík se narodil 7. května 1997 v Praze hudební legendě Vladimírovi Mišíkovi a jeho ženě Evě. Mnohými fanoušky byl objeven díky účasti v první řadě nejsledovanějšího pořadu „Tvoje tvář má známý hlas“ v roce 2016. Adam na Tříkrálovém koncertu zazpívá píseň Zapomenout.

Adam Mišík

Kateřina Marie Tichá a Bandjeez

Kateřina Marie Tichá je vynikající zpěvačka a skladatelka. Její aktuální autorské album Sami nadšeně přijala kritika, odborná veřejnost, ale především posluchači. Kapela Bandjeez, která dříve vystupovala s Davidem Stypkou, oznámila v roce 2021 spolupráci s hudebnicí Kateřinou Marií Tichou. Společně vydali již v minulosti album Dýchej.

Divákům zahrají písně Farmářům a  Zničená zem.

Kateřina Marie Tichá a Bandjeez

Like-It

Třebíčská kapela Like-It se do širšího povědomí dostala písní Nádech, která byla a stále je ke slyšení ve většině tuzemských rádií. Mezi jejich další úspěchy se zařadil i singl Mrazí, který byl taktéž zařazen do playlistů českých rádií.

Divákům se představí s písněmi Křídla a Tak na viděnou.

Like-It

Předchozí ročníky můžete zhlédnout v archívu České televize:

 

Partneři