Vyhlašujeme Tříkrálovou fotosoutěž

30. prosince 2019 Znázorněte na fotografii, že sbírka slaví dvacáté narozeniny, a vyhrajte ceny od společnosti T-Mobile.

Během Tříkrálové sbírky 2020 budete mít opět možnost zúčastnit se na Facebooku fotosoutěže o ceny od společnosti T-Mobile. Soutěž má jako každý rok své téma, jímž jsou tentokrát Dvacáté narozeniny Tříkrálové sbírky

Těšíme se na fotky od všech, kteří dokážou na fotografii z koledování znázornit, že sbírka slaví 20 let své celostátní existence. Soutěžící mohou vyrobit ceduli s číslem 20, ceduli, na níž sbírce poblahopřejí, mohou dvacítku vyšlapat do sněhu, upéct dort s dvaceti svíčkami a podobně. Podmínkou je, aby bylo z fotografie opravdu jasné, že oslavencem je Tříkrálová sbírka. 

Vyberte vždy pouze jeden snímek, který jste vyfotili, a ten nám pošlete na e-mail tks@charita.cz. My fotku vyvěsíme do druhého pracovního dne do 17 hodin do fotolba „Dvacáté narozeniny Tříkrálové sbírky“ na Facebooku Tříkrálové sbírky. Zde pro svou fotku budete sbírat lajky až do 21. ledna. Z dvaceti fotek, jež získají nejvíc lajků, vybere porota složená ze zaměstnanců Charity Česká republika tři nejlepší. Jejich autoři získají chytré náramky, které do soutěže věnoval T-Mobile.

Do mailu se soutěžní fotografií nám vždy napište své jméno, případně jména koledníků a upřesnění místa, kde jste koledovali. Do předmětu uveďte slovo "fotosoutěž". Těšíme se na všechny zaslané fotografie. 

Soutěž probíhá od 1. do 21. ledna 2020. Až do 21. tedy můžete posílat fotky a udělovat lajky.

Pravidla soutěže

Podrobná pravidla a podmínky soutěže naleznete zde. Účastí v soutěži potvrzujete znalost  těchto pravidel a souhlas s těmito pravidly.

Prohlašujeme, že soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí. Tato společnost za její průběh nijak neodpovídá. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěže musí být adresovány organizátorovi, nikoliv Facebooku.

T-Mobile_logo_symbol

Partner soutěže a hlavní partner Tříkrálové sbírky.