Fotosoutěž 2019 – Kde koledujeme

Během Tříkrálové sbírky 2019 budete mít opět možnost zúčastnit se na Facebooku fotosoutěže o hodnotné ceny. 

Těšíme se na fotky od všech, kteří se při koledě vyfotí v místě, kde koledují. Důležité přitom je, aby byl dobře viditelný nebo čitelný nápis s názvem města či obce. Koledníkům doporučujeme vyfotit se například před obecním úřadem, na nádraží nebo u cedule dopravního značení se začátkem obce. 

Snímek z Žiliny u Kladna z prvního ročníku fotosoutěže 2018. Foto: Marie Krajníková

Vyberte vždy jeden snímek, který jste vyfotili, a ten nám pošlete na e-mail tks@charita.cz. My fotku vyvěsíme do druhého pracovního dne do 15 hodin do fotolba „Kde všude koledujeme“ na Facebooku Tříkrálové sbírky. Zde pro svou fotku budete sbírat lajky až do 20. ledna. Z dvaceti fotek, které získají nejvíc lajků, vybere porota složená ze zaměstnanců Charity Česká republika tři nejlepší, které získají mobily, které do soutěže věnoval T-Mobile.

Do mailu se soutěžní fotografií nám vždy napište vaše jméno, případně jména koledníků a upřesnění místa, kde jste koledovali. Do předmětu uveďte slovo "fotosoutěž". Těšíme se na všechny zaslané fotografie. 

Soutěž probíhá od 1. do 20. ledna 2019. Až do 20. tedy můžete posílat fotky a udělovat lajky.

Pravidla soutěže

Podrobná pravidla a podmínky soutěže naleznete zde. Účastí v soutěži potvrzujete znalost  těchto pravidel a souhlas s těmito pravidly.

Prohlašujeme, že soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí. Tato společnost za její průběh nijak neodpovídá. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěže musí být adresovány organizátorovi, nikoliv Facebooku.

partner souteze

Partner soutěže a hlavní partner Tříkrálové sbírky