Tříkrálová sbírka vyhlašuje soutěž!

Trikralova fotosoutez

Výtěžek Tříkrálové sbírky je dávno sečten a nyní putuje do regionů, kde jej vykoledovaly skupinky dobrovolníků. Nakoupila vaše Charita z tříkrálových peněz obědy sociálně potřebným dětem? Pořídila auto nebo novou střechu domu s pečovatelskou službou? Byli jste svědky přímé pomoci? Právě pro vás je tu Tříkrálová fotosoutěž.

Farní charita Příbram. Tříkrálové auto.Vezměte fotoaparát a vyfoťte, kde tříkrálové peníze pomáhají. Fotky nám pak pošlete na e-mail tiskove@charita.cz nebo do zpráv na facebookovém profilu Tříkrálové sbírky. Právě tam také budeme vaše fotky ve speciálním fotoalbu zveřejňovat, pokud budou odpovídat soutěžním pravidlům

Soutěže se smíte zúčastnit pouze jednou fotografií, takže dobře zvažte, která se nejvíce povedla a která by se mohla nejvíce líbit našim fanouškům, kteří pro ni budou hlasovat. První tři fotografie, které získají nejvíce tzv. lajků, odměníme. Hlasování skončí 30. června o půlnoci.

Výherci získají poukázky na fotografické služby Centra Foto Škoda, a to v hodnotě 1000 Kč (1. místo), 500 Kč (2. místo) a 300 Kč (3. místo).

Více o soutěži se dozvíte zde.

Partner soutěže:

fotoškoda