Fotosoutěž: Kde peníze pomáhají

Kde penize pomahajiVýtěžek Tříkrálové sbírky už putuje k potřebným. Znáte někoho, komu pomohly peníze z kasiček Tří králů? Víte, co nového pořídila vaše Charita za peníze, které dobrovolníci vykoledovali? Vyfoťte to pro nás a fotku pošlete do zprávy na Facebooku nebo na e-mail tiskove@charita.cz. Tři fotografie, které do 30. června získají nejvíce lajků, odměníme poukázkami na fotografické služby v Centru FotoŠkoda.

Kde soutěžit?

Soutěž probíhá na facebookové stránce Tříkrálové sbírky: www.facebook.com/trikralovasbirka/
Fotky posílejte do zpráv nebo na e-mail tiskove@charita.cz.

Kdy soutěžit?

Od 23. května do 30. června 2017. Fotky vyvěsíme vždy ve 12:00 následujícího pracovního dne do alba Tříkrálová fotosoutěž na www.facebook.com/trikralovasbirka/. První fotky se zde tedy mohou objevit ve středu 24. května v poledne.

Jak soutěžit?

Co nejlépe zachytíte, jak ve vašem okolí pomáhají tříkrálové peníze. Fotku nám pošlete a uvedete jméno fotografa. My fotografii vyvěsíme do alba Tříkrálová fotosoutěž a pak už je na vás, abyste nasbírali co nejvíce lajků.

Pozor! Každý smí poslat jen jednu fotku. Dobře proto zvažte, která se vám nejlépe povedla. Sami přitom zodpovídáte za to, že osoby na fotografii s jejím zveřejněním souhlasí.

O co soutěžíme?

Autoři tří fotografií, které do 11. června obdrží nejvíce lajků, získají poukázky na fotografické služby Centra FotoŠkoda v hodnotě 1000,- Kč (první cena), 500,- Kč (druhá cena) a 300 Kč (třetí cena).

Jak se dozvím, že jsem vyhrál?

Vaší fotce započteme poslední přidané lajky o půlnoci 30. června 2017. V komentářích pod třemi vítěznými fotografiemi i pod albem následující pracovní den vyhlásíme vítěze. Tři vítězné fotografie zveřejníme jako samostatný post a následně vás kontaktujeme do zpráv a poprosíme vás o poskytnutí adresy, na kterou zašleme výhru. 

Pravidla soutěže

Podrobná pravidla a podmínky soutěže naleznete zde. Účastí v soutěži potvrzujete znalost  těchto pravidel a souhlas s těmito pravidly.
Prohlašujeme, že soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí. Tato společnost za její průběh nijak neodpovídá. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěže musí být adresovány organizátorovi, nikoliv Facebooku.

Partnerem soutěže je Centrum FotoŠkoda.

Logo Centrum FotoŠkoda